Ряд добровольчих батальйонів підтримали ініціативу “Дніпра-1” про блокування гумконвоев, що йдуть на Донбас

Російські морські піхотинці взяли під свою охорону французький вертольотоносець типу «Містраль». Про це, посилаючись на російські ЗМІ, повідомляє OnPress.info.

У Генштабі РФ заявили, що морські піхотинці знаходяться у Франції з вересня, вони забезпечують охорону корабля і повинні перевірити системи десантування.

У свою чергу український політолог Тарас Березовець на своїй сторінці у facebook, зазначив, що це або подвійна гра президента Франції, який хоче перехитрити союзників по північноатлантичному альянсі, або у Франції з’явилися ввічливі чорні чоловічки.

«Російські військові з Владивостока «взяли під охорону» Містраль ” у Франції. Тут одне з двох. Чи Олланд грає в брудну і небезпечну гру, намагаючись перехитрити всіх союзників по НАТО, збираючись по-тихому сплавити вертольотоносці Путіну. Чи впору кричати ахтунг, т. к. «чорні ввічливі чоловічки» порушили всі можливі угоди, захопивши французька (поки) Містраль. Швидше за все, перше. В такому випадку побажаємо старому Олланду успіхів, оскільки Обама далеко, а фрау Меркель зовсім поруч. І тут я, говорив Федорич, йому не заздрю.», – зазначаэ Березовець.

Нагадаємо, під тиском союзників Франція припинила передачу кораблів типу містраль Російської Федерації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *