Бойовики обстріляли Тошковку, є поранені

У п’ятницю вночі терористи вперше за три місяці обстріляли Тошковку Попаснянського району Луганської області. Поранений 23-річний хлопець і 80-річна жінка.

Про це повідомляє у Фейсбуці прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

«У Луганській області обстріляли с. Тошковка Попаснянського району. Населений пункт знаходиться більш ніж в 10 км від лінії розмежування, обстріл стався в 2.30 ночі. В результаті осколкове поранення отримав 23-річний хлопець», – йдеться в повідомленні.

А в розташованому поряд будинку на 80-річну жінку висипалася покрівля, завдавши поранення обличчя. До лікарні потерпілу привіз перший заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Михайло Пухтаєвіч, який приїхав на місце обстрілу.

В результаті обстрілу в Тошковке пошкоджено 6 житлових будинків, з них три – розбиті вщент. На деяких вулицях перебиті лінії енерго – і газопостачання. Зараз там ведуться відновлювальні роботи.

«Останній обстріл тут був більше трьох місяців тому. У селищі довгий час панувала тиша. По приїзді в обласну адміністрацію ми будемо вирішувати питання надання термінової компенсації постраждалим», – зазначив Пухтаєвіч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *