SkyUp- більше рейсів та пасажирів у 2023 році

У році 2023 авіакомпанія SkyUp значно збільшила обсяг своєї діяльності, здійснивши практично на 40% більше рейсів порівняно з попереднім періодом.

За підсумками минулого року, український перевізник SkyUp здійснив 10 528 рейсів, що виявилося на 36% більше, ніж у 2022 році. Про це повідомив генеральний директор компанії, Дмитро Сероухов, у розмові для журналу Forbes.

Додатково, за цей період авіаперевізник збільшив обсяг перевезень пасажирів на майже чверть, перевозячи понад 1,5 мільйона осіб. Сероухов зазначив, що хоча ці показники ще не досягли рівня 2021 року, компанія стала більш сильною.

У 2021 році SkyUp виконала близько 16 тисяч рейсів та перевезла понад 2,5 мільйона пасажирів. Минулого року компанія вирішила активно розвивати бізнес, зосереджуючись на можливостях в інших регіонах, враховуючи ситуацію з війною в Україні. Для цього SkyUp проводила навчання персоналу, підтримувала ліцензії, забезпечувала літаки у готовності до польотів і здійснювала перевезення в інші країни.

Також варто відзначити, що український перевізник успішно експортував 11 своїх літаків та надавав послуги іншим авіакомпаніям. Генеральний директор пояснив, що це включало в себе насамперед ACMI-перевезення у 80-90% випадків та чартерні рейси на замовлення туроператорів ще в 10-20%, залежно від сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *