Apple представить власну програму для збереження паролів на WWDC 2024

Apple представить власну програму для збереження паролів

Apple готується представити свою нову програму для збереження паролів, яку назвуть Passwords. За даними Bloomberg, анонс очікується в понеділок, 10 червня, на щорічній конференції Worldwide Developers Conference (WWDC).

Інтеграція з iCloud Keychain

Passwords буде частиною оновлень операційних систем для iPhone, iPad, Mac та стане доступною на гарнітурі Vision Pro та пристроях на Windows. Програма використовуватиме iCloud Keychain – вже існуючий сервіс Apple для синхронізації паролів та облікових записів між різними пристроями.

Основні функції програми

Passwords забезпечить користувачів зручними списками паролів та логінів, розділеними на різні категорії, такі як облікові записи, Wi-Fi мережі та Passkeys – заміна паролів за допомогою біометричних даних. Програма також підтримуватиме автозаповнення при переході на сторінки, подібно до інших менеджерів паролів, та коди підтвердження, схожі на ті, що використовуються у Google Authenticator.

Широкий функціонал на WWDC

Passwords буде лише однією з новинок, які Apple представить на WWDC 2024. Основна увага під час конференції буде приділена штучному інтелекту, де компанія представить низку нових функцій на основі цієї технології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *